איך בנוי הקורס?

ולמה הקורס שלנו יביא אתכם הכי רחוק שאפשר

בניית תכנית הלימוד האישית

תמונת המצב שמתקבלת מתוצאות האבחון מאפשרת לנו לבנות עבורכם תכנית לימוד אישית שמותאמת לכם במדויק, ומאפשרת לכם להגיע להישגים הגבוהים ביותר. התכנית כוללת, בין היתר, סדר יום מפורט שמציג את תחומי הלימוד, ולצדם מסגרת זמנים מפורטת. באמצעות לוח הזמנים, תוכלו לחלק את זמנכם בצורה יעילה תוך התייעצות עם המתרגל האישי, לעקוב אחר רצף ההתקדמות ולעמוד ביעדי הלימוד שנגדיר ביחד.

אבחון ראשוני

תהליך קליטת הסטודנט מתחיל באבחון פסיכומטרי מקיף, ללא עלות וללא התחייבות.
האבחון הראשוני ממפה את רמת הידע, את יכולות החשיבה, את מיומנויות הלמידה וכל גורם אחר שמשפיע על ההצלחה שלכם בבחינה. האבחון מורכב משלושה חלקים: שאלון אבחון אישיותי, בחינה מאבחנת ופגישת אבחון אישית. לאור האבחון נוכל לבנות עבורכם תכנית לימוד מותאמת אישית ולשבץ אתכם למסלול הנכון עבורכם.

מרתון

בשלב זה חוזרים על כל חומר הלימוד ולומדים להשתמש בצורה נכונה בארגז הכלים שתבנו בשלושת החודשים הקודמים למרתון. במהלך המרתון תבחנו בעשרות סימולציות שאת תוצאותיהן ננתח יחד באמצעות הסטטיסטיקות האישיות שלכם באתר הסטודנטים. דרך ניתוח הסימולציות בעזרתו של המתרגל האישי נגיע למסקנות, נזהה דפוסים חוזרים ונקודות תורפה ונצליח לשפרם לקראת הבחינה.

שיעורים

הקורס באקדמיה לפסיכומטרי מתחיל בשלב המבואות, שבו נתמקד ב"הסרת חלודה" ובבניית בסיס חזק ויציב בנושאים המתמטיים הבסיסיים הנדרשים לצורך הבחינה. כמו כן נשקיע בהרחבת אוצר המילים באנגלית ובעברית.
בשלב השני נלמד לעומק את כל הנושאים עליהם יישאלו בבחינה. נתמקד ברכישת מיומנויות למידה ובהבנת הבחינה והעקרונות עליה היא מבוססת. כלים אלו ישרתו אתכם גם בבחינה הפסיכומטרית וגם בהמשך לימודיכם האקדמיים.

כלים אישיים ללמידה אפקטיבית

מטרתו של קורס פסיכומטרי אינה רק להכין אתכם לבחינת הפסיכומטרי, אלא גם ללימודים אקדמיים. איך עושים את זה?

במסגרת הקורס באקדמיה לפסיכומטרי אנו עוסקים גם בלימוד ובתרגול מיומנויות למידה, תכנון וניהול זמן, סיכומי שיעור ועוד. נלמד התנהלות נכונה בכל הקשור לניהול זמנים ותיעדוף משימות. כך תלמדו איך לנצל בצורה המיטבית את המשאב הכי יקר שלכם – הזמן, ותרכשו מיומנות שתהפוך אתכם לסטודנטים יעילים ושמחים יותר.

אנחנו רוצים שכשתגיעו לשנה א' תדעו להתמודד עם העומס הצפוי, ותדעו, מעבר ללימודים, גם איך לשלב את הלימודים עם זוגיות, עם עבודה ועם חיי חברה.

רוצים לשמוע עוד?

  • "מעבר לפסיכומטרי, אני יכול להגיד שכיום לאחר שסיימתי קורס באקדמיה לפסיכומטרי אני יודע ללמוד, יודע לנהל את זמן הלימודים שלי בצורה אפקטיבית. קיבלתי כלים לחיים שהם הרבה מעבר למבחן ולציון הפסיכומטרי".

    גב בר ניר
  • באקדמיה לפסיכומטרי למדתי ללמוד, הבנתי שזה רק עוד מבחן בדרך לדברים גדולים הרבה יותר. התקופה הזאת באקדמיה הפכה אותי לסטודנט רגוע ומחושב, סטודנט שיודע להגיע מוכן לכל מטלה, מבחן או מצב שהאוניברסיטה זורקת עליו. אני מצליח!

    יעקב זינגר
  • באקדמיה לפסיכומטרי גיליתי מהן היכולות שלי ולאן אני יכולה להגיע. תודה על החיזוק והפרגון לאורך הדרך, בשיעורים הקבוצתיים ובפגישות האישיות. למדתי על עצמי דברים שהולכים איתי הלאה בהמשך הדרך האקדמית ובאופן כללי

    יעל רז
adminאיך בנוי הקורס