קצת עלינו

פסיכומטרי עושים פעם אחת – ומצליחים!
גם אתם רוצים להצליח כסטודנטים בשנה א'? האקדמיה לפסיכומטרי היא המקום בשבילכם!

על האקדמיה לפסיכומטרי

האקדמיה לפסיכומטרי נוסדה בשנת 2003, וקבעה רף חדש וגבוה במיוחד באיכות קורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית. שיטת הלימוד שלנו מתמקדת בפיתוח חשיבה ומיומנויות למידה, מתבססת על מחקרים מדעיים מתחומי החינוך והפסיכולוגיה, ומאפשרת להפיק את המרב מהיכולות ומהכישורים שלכם.

באקדמיה לפסיכומטרי עברו אלפי תלמידים ועם השנים המכון שיפר את התכנים ואופן הלימוד.

בשנת 2020 נרכש בית הספר על ידי קבוצת GolbergWay.
בראש הקבוצה עומד אבי גולברג, מנהל המכון בפועל, שחרט על דגלה של החברה להביא תלמידים להצלחה על ידי שלושה עקרונות מנחים :

מומחיות, מקצועיות ומחויבות.

מומחיות – אוסף של ניסיון עם אין ספור אנשים שביצעו את הבחינה, אנשי מקצוע ומומחים שעזרו לפתח את שיטת הלימוד.

מקצועיות – הכשרה מקצועית ומדויקת לכל אנשי הצוות העובדים בחברה.

מחויבות – התחייבות להמשיך ללוות תלמידים אם לא הצליחו לקבל את הציון הנדרש.

חשוב להתכונן ללימודי פסיכומטרי בצורה נכונה שמתאימה לכם, ואין סיבה לחשוש מפני הבחינה.

 • לומדים בשיעורים פרטיים ובכיתות קטנות
 • קצב ההתקדמות מותאם עבורכם על פי התכנית האישית שלכם
 • הנחיה מהמורים בשיעור או במפגש אישי או בדוא”ל או ב-SMS.
 • העצמה של היכולות האישיות שלכם.

מיתוסים שאנחנו אוהבים לנפץ

באקדמיה לפסיכומטרי חושבים אחרת.

רוצים לדעת למה?

הסוד לקבלת ציון טוב בבחינה הפסיכומטרית איננו בשינון, בטכניקות או ב"טריקים", אלא ברכישת אסטרטגיות למידה יעילות המביאות להפנמה ולהבנה אמיתית. מיומנויות הלמידה שתרכשו אצלנו ישרתו אתכם היטב גם בעתיד, במהלך הלימודים במוסדות ההשכלה הגבוהה.

כשלומדים לבחינה הפסיכומטרית בצורה נכונה לחץ הזמן מפסיק להיות בעיה. למה? מפני שהוא לא באמת בעיה. בחלוף 120 ימים של קורס אינטנסיבי, ולאחר שתפתרו בהצלחה כ30- בחינות סימולציה המנבאות ציון מדויק, תוכלו לספר לחברים ש20- הדקות המוקצבות לכל פרק הן די והותר.

לוגיקה ויכולת הסקת מסקנות חשובות הרבה יותר מאשר הכישורים המתמטיים עצמם. תאמינו או לא – לכל בוגר כיתה ח' יש כמעט את כל הידע המתמטי הנדרש כדי לפתור את שאלות החלק הכמותי. הבחינה הפסיכומטרית לא מתעניינת בידע המתמטי שלכם אלא בחשיבה שלכם – באופן שבו אתם ניגשים לפתור בעיה ופותרים אותה.

הבחינה הראשונה יכולה בהחלט להיות גם האחרונה. הכנה נכונה וליווי רצוף יאפשרו לכם להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם בבחינה אחת ויחידה.

אנשי הצוות שלנו

אנשי הצוות שלנו עוברים הכשרה מעמיקה בתחומי ההוראה, הפסיכולוגיה והחינוך. בעזרתם, תוכלו להגשים את החלום ולהגיע ליעד.

הרשת המקצועית המקיפה שאנחנו מציעים מיועדת לכל מי שמבקש לגשת לבחינה הפסיכומטרית ובעיקר לסטודנטים שדרוש להם ציון גבוה במיוחד, למשפרי ציון או ללקויי למידה.

רוצים לשמוע עוד?

 • "מעבר לפסיכומטרי, אני יכול להגיד שכיום לאחר שסיימתי קורס באקדמיה לפסיכומטרי אני יודע ללמוד, יודע לנהל את זמן הלימודים שלי בצורה אפקטיבית. קיבלתי כלים לחיים שהם הרבה מעבר למבחן ולציון הפסיכומטרי".

  גב בר ניר
 • באקדמיה לפסיכומטרי למדתי ללמוד, הבנתי שזה רק עוד מבחן בדרך לדברים גדולים הרבה יותר. התקופה הזאת באקדמיה הפכה אותי לסטודנט רגוע ומחושב, סטודנט שיודע להגיע מוכן לכל מטלה, מבחן או מצב שהאוניברסיטה זורקת עליו. אני מצליח!

  יעקב זינגר
 • באקדמיה לפסיכומטרי גיליתי מהן היכולות שלי ולאן אני יכולה להגיע. תודה על החיזוק והפרגון לאורך הדרך, בשיעורים הקבוצתיים ובפגישות האישיות. למדתי על עצמי דברים שהולכים איתי הלאה בהמשך הדרך האקדמית ובאופן כללי

  יעל רז
adminקצת עלינו