ללמוד אצלנו

ואיך אנחנו עושים את זה

שיטת הלימוד שלנו מתבססת על מחקרים מדעיים מתחומי החינוך והפסיכולוגיה, ומאפשרת לנו להפיק את המרב מהיכולות, מהכישורים ומהפוטנציאל שלכם. השיטה שלנו מסייעת לכם לקבל תוצאות טובות יותר בבחינה, וחשוב מכך – עוזרת לכם לרכוש ולתרגל הרגלי למידה שמתאימים לכם, שישמרו את היתרון היחסי שלכם גם בתקופת הלימודים באוניברסיטה.

ענף קורסי ההכנה לפסיכומטרי גדוש בשחקנים, רובם דומים זה לזה: שיטת הלימוד מתבססת על שינון וזיכרון וצוותי ההוראה הם סטודנטים בעלי ציון פסיכומטרי גבוה, אבל ללא ידע בפסיכולוגיה ובחינוך. אנשי הצוות שלנו מגיעים מתחומי ההוראה, הפסיכולוגיה והחינוך. בזכות כישורי ההדרכה הבלתי רגילים שלהם, תשיגו ציונים גבוהים בפסיכומטרי, וככה זה קורה כבר שנים!

זכרו – האוניברסיטאות מייחסות לפסיכומטרי יותר משקל מאשר לממוצע ציוני הבגרות – לפעמים, עד 70% מהציון המשוקלל.

תקנון

בקורס שלנו אתם לא משננים נוסחאות וחוקי חזקות, וגם לא לומדים לזכור טריקים ושטיקים.

אצלנו לומדים לחשוב – הטריק הטוב ביותר! וזה עובד!

הבחינה הפסיכומטרית כמעט ואינה בודקת ידע. למעשה, כמעט כל הידע שנדרש כדי להצליח בלימודי פסיכומטרי נלמד במערכת החינוך עד כתה ח'. שיטת לימוד שמתבססת על שינון לא תניב לכם תועלת של ממש, לא תשפר את מיומנויות החשיבה שלכם ולא תעניק לכם יתרון יחסי בפתרון הבחינה ובלימודים האקדמיים שאחריה.

הגישה הלימודית באקדמיה לפסיכומטרי שונה: אנחנו מתמקדים בפיתוח חשיבה ובהקניית מיומנויות למידה שמתאימות לכם. הפסיכומטרי בודק חשיבה, לא טכניקה. הבחינה בודקת עד כמה אתם סטודנטים טובים, ומנסה להעריך ולנבא כמה תוכלו להצליח באקדמיה. לכן, כדי להשיג בה ציון גבוה יש לפתח את החשיבה, ולהבין את העיקרון שעומד מאחורי השאלות.

לאחר האבחון הפסיכומטרי המקיף שתעברו, נמליץ לכם על מסלול הלימוד שמתאים לכם מבין המסלולים הקיימים:

רוצים לשמוע עוד?

  • "מעבר לפסיכומטרי, אני יכול להגיד שכיום לאחר שסיימתי קורס באקדמיה לפסיכומטרי אני יודע ללמוד, יודע לנהל את זמן הלימודים שלי בצורה אפקטיבית. קיבלתי כלים לחיים שהם הרבה מעבר למבחן ולציון הפסיכומטרי".

    גב בר ניר
  • באקדמיה לפסיכומטרי למדתי ללמוד, הבנתי שזה רק עוד מבחן בדרך לדברים גדולים הרבה יותר. התקופה הזאת באקדמיה הפכה אותי לסטודנט רגוע ומחושב, סטודנט שיודע להגיע מוכן לכל מטלה, מבחן או מצב שהאוניברסיטה זורקת עליו. אני מצליח!

    יעקב זינגר
  • באקדמיה לפסיכומטרי גיליתי מהן היכולות שלי ולאן אני יכולה להגיע. תודה על החיזוק והפרגון לאורך הדרך, בשיעורים הקבוצתיים ובפגישות האישיות. למדתי על עצמי דברים שהולכים איתי הלאה בהמשך הדרך האקדמית ובאופן כללי

    יעל רז
adminללמוד אצלנו