בוגרים ממליצים

קראו מה היה לבוגרים שלנו להגיד על הקורס באקדמיה לפסיכומטרי

הלוואי והייתי מגיע מזמן לאקדמיה במקום לאבד זמן וכסף. כיום ממליץ לכל מי שעומד להתחיל ללמוד למבחן הפסיכומטרי ללכת לאקדמיה לא משנה מה המרחק. זה שווה את זה ובגדול! "

קורס ההכנה מקיף ומצוין. היחס האישי והשאיפה למצוינות מובילים לשיפור אדיר ולהטמעת מיומנויות למידה חשובות. ההשקעה בחניך בקורס היא מעל ומעבר למצופה – פנויים לעזור בכל שאלה!

הקורס היה מדהים! למדתי כ"כ הרבה מעבר לחומר הלימודי. הקורס היה רציני ואינטנסיבי אך שווה כל דקה. המתרגלים היו מדהימים, זמינים בכל שעה ויום ותמיד עונים בשמחה ואהבה. תודה רבה רבה לאקדמיה לפסיכומטרי ולכל המורים המושלמים. כבר מתגעגעת.

אם אתם צריכים ציון טוב בפסיכומטרי, לא תמצאו מקום טוב יותר!
זה מכון קטן ואינטימי שבו לכל אחד מותאמת דרך עבודה משלו.

האקדמיה לפסיכומטרי היא לא רק כיתה שלומדים בה בשעות הפעילות , יש הרגשה של בית יש אבא ואמא שמלווים אותך לאורך כל צעד בדרך שזמינים 24/7. הצוות מקצועי עם ניסיון של שנים בתחום. למידה באקדמיה לפסיכומטרי זה ללמוד עם מקצוענים ולא סתם תלמידים שקיבלו ציונים גבוהים בפסיכומטרי.

שיטות העבודה מלמדות אותך איך להיות סטודנט באוניברסיטה, איך ללמוד נכון, איך לנהל את הזמן בצורה הטובה ביותר, לומדים לפתח את החשיבה ולהבין את מהות השאלה ולא רק פתרון שאלות. לומדים להבין שהמבחן הפסיכומטרי נועד לשקף את המוכנות לאוניברסיטה ולא מבחן טכני של פתרון שאלות.

מעבר לפסיכומטרי, אני יכול להגיד שכיום לאחר שסיימתי קורס באקדמיה אני יודע ללמוד, יודע לנהל את זמן הלימודים שלי בצורה אפקטיבית. קיבלתי מהאקדמיה כלים לחיים שהם הרבה מעבר למבחן לציון הפסיכומטרי.

הקורס לא מתאים לכל אחד, הוא מתאים רק לאנשים שמוכנים לעבוד קשה ושבאים בראש פתוח .

אני שהגעתי לאקדמיה במקרה, לאחר פסיכומטרי ראשון לא מוצלח, כאשר נכוויתי מ- 2 מהמכונים הגדולים, שבהם הרגשתי שאני מבזבז את זמני וכספי, לא קיבלתי מענה לצרכים שלי, לימדו אותי דברים שכבר ידעתי. ולכן הציון היה בהתאם.

זה באמת המקום הטוב ביותר לפסיכומטרי, הסטטיסטיקה וציוני התלמידים לא משקרים. "

– גב בר ניר

באקדמיה לפסיכומטרי גיליתי מהן היכולות שלי ולאן אני יכולה להגיע. תודה על החיזוק והפרגון לאורך הדרך, בשיעורים הקבוצתיים ובפגישות האישיות. למדתי על עצמי דברים שהולכים איתי הלאה בהמשך הדרך האקדמית ובאופן כללי

– יעל רז

התכנים באקדמיה לפסיכומטרי יורדים לעומקם של דברים בכל נושא ונושא, והצליחו להעביר לי את העיקרון הלוגי מאחורי כל שאלה.

בנוסף, הלמידה ב"אקדמיה לפסיכומטרי" שונה מבמקומות אחרים בכך שצוות המתרגלים מספקים יחס אישי ומותאם לכל תלמיד. יחס זה מתאפשר לאור העובדה כי בניגוד לשאר המכונים שמשקיעים את רוב מרצם בשיווק, כאן זה לא המקרה.

בעקבות הסיבות הללו, החלטתי להגיע במיוחד באוטובוסים עד למבשרת ציון. על אף המרחק הרב, הרגשתי שההבדלים ברמת הקורס שווים את ההשקעה והטרחה. "

– עידו בן ארצי

adminבוגרים ממליצים