מאמרים

ניהול זמן למידה

הזמן העומד לרשותנו בפסיכומטרי תמיד מוגבל. מסיבה זו יש חשיבות רבה לניצול נכון ויעיל של הזמן, וזאת על ידי ניצול נכון של מחזורי הזמן של הגוף, תכנון נכון של זמן הלימוד ונדגיש את התועלת מניצול יעיל של הזמן.

מחזור למידה:

גופנו פועל במחזורים של 90 דקות. תהליכים רבים בגוף (שינה, התחלקות תאים מסוימים…) מתרחשים במחזורים של שעה וחצי. באמצעות קורס סייבר תוכלו להיכנס בשערי עולם ההייטק. כמובן שבאמצעות קורס פסיכומטרי מתאים, סיכוייכם יגבר להתקבל למוסדות השכלה גבוהה.

מחזור למידה כולל 90 דקות ומורכב משלושה חלקים:

  • חלק ראשון: 15-20 דקות הראשונות: זמן ההתארגנות ללמידה. רמות הקשב והריכוז ממוצעות כמו גם רמות המתח והחרדה. בחלק זה נבחר ללמוד את החלק הקל יותר.
  • חלק שני: מורכב מ-45 הדקות הבאות, בהן רמות הקשב והריכוז מקסימליות ורמות המתח והחרדה מינימליות. בחלק זה נלמד את החומר הקשה יותר.
  • חלק שלישי: 25-30 הדקות האחרונות של מחזור הלמידה: הריכוז מתחיל לרדת ורמת המתח עולה. בחלק הזה נבחר ללמוד את החומר הבינוני מבחינת רמת הקושי.

לאחר כל מחזור למידה נבצע הפסקה יזומה של 20-30 דקות. ההפסקה היא הכרחית. בתכנון הלו"ז שלנו, נתכנן גם מה נעשה במהלך ההפסקה. את כל זה נלמד לעשות במהלך קורס הפסיכומטרי שלנו כדי שתגיעו למבחן בצורה מייטבית

 

 

adminניהול זמן למידה